שיש

ציפוי בשיש

מפעל שיש הוא מקום שבו מייצרים ומעבדים שיש לצרכיי עיצוב הבית בין השאר. כיום רוב הקבלנים והאדריכלים הפועלים בישראל מעדיפים לעשות שימוש בשיש לבניית מדרגות וזאת תודות למגוון רחב של יתרונות הטמונים בחומר הנפלא שנקרא שיש. ציפוי שיש הוא מומלץ מאד עבור עיצוב הבית ומעניק אווירה בעלת אופי יוקרתי הן החלל החיצוני של הבית והן בחלל הפנימי. ישנו הבדל משמעותי בין ציפוי שיש המיועד לפנים הבית לבין כזה המיועד לחללים החיצוניים של הבית.

ציפוי שיש מחוץ לבית

ישנה אפשרות לעשות ציפוי שיש מחוץ לחלל הבית ועבור משטחים רחבי היקף. כאן חשוב להתייחס לכך שהשיש המותקן בחוץ הבית חשוף לפגעי מזג האוויר בין אם מדובר בקרני שמש ישירות או בגשמים, לחות וכיוצא באלו שגורמים לדהייה בברק הטבעי של השיש. אולם לא מדובר בחיסרון בהכרח שכן הדהייה של השיש יכולה לעתים לתרום למראה שלו בכך שמשווה לו מראה אורגני יותר. יתרונות אלו באים לידי ביטוי גם בפנים הבית כמובן וכוללים גם מגוון רחב של אפשרויות ציפוי במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

כיצד להפוך את חלל הבית למרווח וגדול יותר?

מפעל שיש המייצר ומשווק משטחי שיש לעיצוב פנים או חוץ הבית מאפשר לצרכנים ליהנות מטווח מחירים רחב יחסית החל ממחירים מוזלים במיוחד של סוגי שיש פשוטים ועד למחירים גבוהים עבור סוגי שיש יוקרתיים ואיכותיים במיוחד. ציפוי שיש נעשה באמצעות לוחות שיש גדולים ולפיכך שטח הפנים של המשטח חלק. לוחות השיש המשמשים לביצוע הציפוי מעניקים תחושה של חלל מרווח יותר מזה אשר קיים בפועל. אם אתם מעוניינים ליצור אשליה מעין זו בשטח קטן יחסית כדאי מאד לשקול את האפשרות של ציפוי שיש.

גמישות החומר

שיש הוא חומר גמיש ועל כן ניתן לעבוד עימו בצורה מאד פשוטה. כמו כן גמישות החומר מאפשרת לייצר מגוון רחב של עיצובים מרשימים בהתאם לדרישות המשתנות של הלקוח. החלק המרכזי ביותר בתהליך הוא עיצוב השיש מכיוון שעיצוב זה מקנה את החזות המרהיבה של המקום בו משטח השיש ממוקם. ניתן גם לבצע גימורים על מנת להשלים את העיצוב.

למידע וייעוץ מקצועי בנושא שיש לחצו כאן>