קרמיקה עודפים

קרמיקה עודפים- האם כדאי?


יש כמה מלים שמרגשו אותנו במיוחד. לשמוע שמישהו חלם עלינו או אוהב אותנו אהבה עזה הן רק דוגמאות לסוג כזה של מלים. מבצעי סוף עונה או מכירות עודפים הן מסוג הביטויים ששייכים גם הם למשפחת הביטויים החביבים עלינו מאד והם תמיד ממלאים את ליבנו ואת גופנו בחדוות קניות. המאמר הבא מציע הסבר קצר על רכישת אריחי קרמיקה מסוג עודפים ודן ביתרונות ובחסרונות של פעולה מסוג זה. נשאלת השאלה האם רכישת קרמיקה בחנויות העודפים היא פעולה כדאית.


מה זה עודפים?

חשוב לזכור כי פריטי עודפים אינם תמיד סחורה פגומה, אלא בדרך כלל כוללים דגמים משנים קודמות שאינם כבר באופנה. מהסיבה הזו ייתכן מאד שתמצאו דווקא את מה שאתם מחפשים בין פריטי העודפים. עוד חשוב לזכור שאופנות טבען להשתנות כל שנה אך את הקרמיקה במטבח ממילא לא נחליף על פי צו האופנה מדי שנה ולכם אין ממש טעם לרדוף אחרי האופנות המתחלפות. אם אין לכם אריח מסוים שאתם מעוניינים בו נסו את מזלכם בחנויות העודפים ובדקו מה ההיצע בדגמי השנים הקודמות.

איכות?

ייתכן שתמצאו את האריחים הנכונים לכם במחירים נמוכים במיוחד. בהקשר זה נדגיש כי רכישת עודפים של חנות מוכרת ואיכותית מבטיחה לכם במקרים רבים איכות גבוהה של מוצר, בניגוד להחלטה למשל לרכוש בחנות מוכרת פחות אריחים במכירה רגילה. המשפט שאומר "זול עולה לי יותר" לעתים הוא נכון אך לאו דווקא במקרה כזה. רכישת אריחי קרמיקה בעודפים עשויה בהחלט להתברר כרכישה הגיונית ונבונה גם אם נבחן אותה לטווח הארוך.


מה לבדוק?

כך או כך בבואכם לרכוש קרמיקה בחנות עודפים וודאו כי אתם מקבלים פריט איכותי ועמיד, ללא סדקים וללא שברים. רכישה של אריחים סדוקים עלולה להתברר כטעות שתחרב את כל החיפוי של הקיר. יתר על כן קחו בחשבון שבחנויות העודפים לא בהכרח תמצאו את כל הדגמים, הצבעים והגדלים של כל סוגי הקרמיקה ולכם ייתכן שלא תמצאו בדיוק את מבוקשכם. בכל מקרה התייעצו עם המוכרים בחנות כדי לוודא שהאריחים שבחרתם יוכלו להתאים לחלל שאתם עומדים לבצע בו את החיפוי.