קרמיקה

חיפוי קרמיקה במטבח ובאמבטיה – חובה בכל בית


אין כמו אריחי קרמיקה באמבטיה. הם מושלמים מכל בחינה. ראשית, הניקוי שלהם קל ונוח. העיצובים שלהם מגוונים ומתאימים לכל סגנון ועיצוב. הם מגיעים בצבעים בהירים, כהים, חלקים או חרוטים. הם תמיד נראים חדשים ואם תבחרו בעיצובים ניטראליים, הם תמיד ייראו עכשוויים. בשל הפופולאריות והביקוש הרב שהם זוכים גם היום, אפשר למצוא אריחי קרמיקה בשלל עיצובים וגוונים, ובמחירים נוחים. ניתן לשלב באמבטיה אריחי קרמיקה בגדלים שונים עם כל עיצוב, ריצוף מודרני, ריצוף קלאסי, ריצוף רטרו וכדומה.

זהירות הרצפה חלקה

את חדר האמבטיה אפשר לכסות מהרצפה ועד הגג בחיפויי קרמיקה והוא תמיד ייראה חדש, מודרני ומזמין. וזאת כמובן, אם תבחרו עיצובים קלאסיים אך עדינים בגוונים ניטראליים, שתמיד באופנה ואינם מתיישנים עם הזמן או מאבדים את הרלוונטיות האופנתית שלהם. בכל מקרה, חשוב לבחור אריחי קרמיקה לריצוף, שאינם חלקים מדי, ושההליכה עליהם אינה תסכן את המשתמשים. כידוע, חדרי אמבטיה רוב הזמן מלאים באדים מסכנים את המשתמשים. כדי למנוע מצבים כאלה, מומלץ להתקין אריחים "אנטי סליפ" המונעים החלקה.

הערך המוסף של חיפוי קרמיקה במטבח

אריחי קרמיקה לריצוף המטבח עונים על שתי דרישות עיקריות כאשר אנחנו מעצבים את המטבח. עיצוב ופונקציונאליות. בשל היותו החדר המרכזי בבית, שבו בני המשפחה סועדים את הארוחות המשפחתיות, ומתעדכנים, המטבח הוא מקום שנעים וכיף לשהות בו, גם כשאין ארוחה בדרך. התקנת אריחי קרמיקה במטבח מעניקה למטבח את החמימות והנועם של ריצוף שתמיד כיף ללכת עליו, אך גם מהווה ריצוף פונקציונאלי בגלל הקלות שבה ניתן לנקות ולתחזק אותו.

חיפוי קרמיקה לחיפוי קירות ולחיפוי הרצפה

לחיפויי קרמיקה שני שימושים נוספים. אחד,כחיפויי חוץ, לקירות חיצוניים, לגינה, לחומה ועוד, והשני, כאריחים לרצפה, והפעם, לא רצפת חדר האמבטיה אלא רצפת הסלון או חדרים אחרים בבית. חיפויי קרמיקה לרצפה שמאד פופולאריים לאחרונה, הם חיפויי רטרו, בצבעים של שחור ולבן, חיפויים הנחשבים לקלאסיים ואלגנטיים. חיפויי קרמיקה לקירות חוץ הינם דקורטיביים במיוחד. הם מעניקים מראה עשיר ואלגנטי לקירות, מראה חמים ומזמין. התחזוקה שלהם קלה והם מתאימים לכל עיצוב חיצוני ופנימי של הבית.