אריחי קרמיקה

מידע וטיפים מובילים לבחירת אריחי קרמיקה באופן מקצועי 


תהליך בחירת אריחי קרמיקה לבית פרטי או שמא לצורך עסק ומשרד הוא איננו תהליך פשוט וקל, זאת בשל העובדה שקיים מגוון עצום של אריחי קרמיקה בצבעים שונים, גוונים מיוחדים, גדלים וצורות.


לעיתים יכולת הבחירה הרבה היא זו שגורמת לצרכנים בלבול רק ולבטים לגבי רכישה מוצלחת ונכונה של אריחי קרמיקה.
על מנת שתוכלו לבחור את אריחי הקרמיקה לצורכיכם באופן מקצועי הכינו המומחים שלנו מספר דגשים חשובים והנחיות לשם הבנת התחום ורכישה מוצלחת :
צבעים וגוונים – כאשר אתם רוכשים אריחי קרמיקה איכותיים בעבור ביתכם יש להקפיד ולזכור כי שילוב נכון התאמה מלאה של צבעי האריחים עם החדרים השונים הם אלו שיובילו להצלחה ולמראה חמים, נעים ואווירה טובה.

כאשר מדובר בעיצוב חדרים בבית על ידי הוספה של אריחי קרמיקה, לרוב ניתן לראות כי הצבעים המתבקשים נעים בין הגוון הלבן לגוון בז' אוף וויט (זאת על מנת לא להגזים במראה החדר ובמיוחד לשמור על רוגע ואווירה נינוחה).

התאמת האריחים

התאמה לחלל המיועד – חשוב מאוד להבין שכאשר בוחרים אריחי קרמיקה למטבח   (בין אם בחרתם במטבח קלאסי או שמא בעיצוב כפרי או הייטק) יש לבחור באריחים בגודל גדול (יחסית לחדרים ואמבטיות), שכן אריחים אלו הממוקמים במטבח נמצאים חשופים לאבק ולכלוך על בסיס יום יומי שוטף, ועל כן מוטב שהיו כמה שיותר גדולים ועם כמה שפחות חריצים בהם עלולים להיתפס לכלוכים.


ייעוץ של מומחים וקבלת החלטות בנועם – חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים טרם רכישת אריחי הקרמיקה והתקנתם, שכן ידע נרחב ומידע מפורט יעזרו ויתרמו רבות לצורך קבלת החלטות נכונות וראויות לגבי סוג אריחי קרמיקה, גודלם, צבעם וצורתם.